XXXIX „Mała Wielkanoc” – DONE! I to jak!

Kiedyś pracowałem w jury, relacjonowałem w mediach – dziś miałem zaszczyt być po drugiej stronie, jako organizator. I powiem Wam – to zupełnie inne uczucie.
Piękne stoły, fantastyczne potrawy, muzyka, śmiech i ludzie, którym tradycja gra w sercach– to właśnie lubawska „Mała Wielkanoc” w swojej najlepszej odsłonie.
Ogromne podziękowania dla wszystkich zespołów. Brawa dla jurorów: Janiny Radziszewskiej, Małgorzaty Szymonek i Roberta Główczyka. I wielkie, serdeczne DZIĘKUJĘ dla całego zespołu MGOK – bez Was ani kroku!
Do zobaczenia za rok – już przy XL edycji! 🥚🌷
 
Więcej o „Małej Wielkanocy” na profilu Dom Kultury w Lubawce.