Dolny Śląsk naprawdę potrzebuje mądrych, partnerskich działań z młodzieżą

Dziękuję Sylwia Magdalena Świerczyńska i Paweł Kamiński za zaproszenie do współpracy! Pawle znakomicie, że dałeś się namówić, by wystartować po grant w nowej edycji Bardzo Młodej Kultury. Dobrze, że to robimy — bo Dolny Śląsk naprawdę potrzebuje mądrych, partnerskich działań z młodzieżą.
Od teraz wspieram projekt komunikacyjnie — zajmuję się PR programu MKiDN / NCK, którego operatorem na trzy lata został OPT Zamek.
 
Jeśli chcecie być na bieżąco z rekrutacją partnerstw, spotkaniami i całym procesem BMK, koniecznie śledźcie profil:
👉 Bardzo Młoda Kultura Dolny Śląsk na Facebooku