To nie tylko tekst o radiu. To tekst o tym, co nam zostało z mediów publicznych – i o tym, co jeszcze możemy ocalić.

To nie tylko tekst o radiu. To tekst o tym, co nam zostało z mediów publicznych – i o tym, co jeszcze możemy ocalić. Trójka była i wciąż może być symbolem powagi. Przeciwwagą dla świata medialnego, który staje się inscenizacją.

Poniżej mój felieton, który dziś publikuję razem ze zdjęciami z ostatniej wizyty w Warszawie. To wciąż symboliczne miejsce, prawdziwe emocje.

Odsyłam do tekstu na stronie www.kamiennogorska.pl.