„Idziemy po wolność” to jedno z haseł dzisiejszego marszu w Warszawie.

Pół miliona osób wyszło na ulice stolicy. Delegacje z także z powiatów: kamiennogórskiego, karkonoskiego i wałbrzyskiego. Jednym z mówców dr Roman Szełemej, prezydent #Wałbrzych. Profesjonalna organizacja, zadbano o środki bezpieczeństwa.