

Tymczasem już dziś #świętujBasią! #Wałbrzych: rok 1979, cukiernię otworzyli Krystyna i Mieczysław Świerczyńscy. Cukiernia zaproponowała mieszkańcom ciastko, którym delektujemy się od lat.

Udzielam wsparcia w zakresie dziennikarstwa, komunikacji społecznej oraz public relations. Z uwagi na pełnioną funkcję dyrektora instytucji kultury nie podejmuję działań konkurencyjnych wobec Domu Kultury w Lubawce.

