


Udzielam wsparcia w zakresie dziennikarstwa, komunikacji społecznej oraz public relations. Z uwagi na pełnioną funkcję dyrektora instytucji kultury nie podejmuję działań konkurencyjnych wobec Domu Kultury w Lubawce.



Gmina Czarny Bór po raz 15. jest organizatorem znanego w regionie Konkursu Kulinarnego „Dolnośląskie Święto Pieroga”. Pierogowe szaleństwa kulinarne odbędą się podczas Gminnych Dożynek, organizowanych 1 września 2018 roku na stadionie w Czarnym Borze.
Jest to największa tego typu impreza w regionie i cieszy się tak dużym powodzeniem, że co roku Czarny Bór odwiedzają setki ludzi z całego Dolnego Śląska.
Każdy startujący w konkursie ma możliwość nie tylko zaprezentowania umiejętności kulinarnych, ale również sprzedaży pierogów. Rywalizacja toczyć się będzie, jak co roku, w trzech kategoriach: amatorzy, instytucje i organizacje oraz kucharze profesjonaliści.

Polonez odtańczony, świadectwa i stypendia rozdane. Zakończenie roku szkolnego w Gminnym Zespole Szkolno Przedszkolnym w Czarnym Borze. Gratuluję uczniom, nauczycielom i dyrekcji. Wspaniałych wakacji 🙂