Czy filiżanka kofeiny między lekcjami to wsparcie dla koncentracji, czy może niepotrzebna pokusa? Dlaczego i czy słusznie, że nie bedzie można kupić jej w automacie, bo te najprawdopodobniej znikną ze szkolnych korytarzy. Odsyłam do mojego tekstu na kamiennogorska.pl.
