Trochę biegania, trochę edukacji, sporo dobrej energii i… jeszcze więcej satysfakcji
Fajnie jest łączyć sport z ekologią i robić coś razem – dla ludzi i dla miasta

Udzielam wsparcia w zakresie dziennikarstwa, komunikacji społecznej oraz public relations. Z uwagi na pełnioną funkcję dyrektora instytucji kultury nie podejmuję działań konkurencyjnych wobec Domu Kultury w Lubawce.
Trochę biegania, trochę edukacji, sporo dobrej energii i… jeszcze więcej satysfakcji
Fajnie jest łączyć sport z ekologią i robić coś razem – dla ludzi i dla miasta